CYKLO-MARKET Day by Night 2017

Seznam přihlášených závodníků

Mužský pár
Jméno Příjmení Ročník Klub Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Miroslav Budějský 1953 Šlapce zdar + Luboš Fruhbauer 1961 Šlapce zdar 4.8.2017
Daniel Červenka 1975 Cyklo-Market B + Pavel Dolák 1977 Cyklo-Market B 24.7.2017
Libor Dočkálek 1973 STS Chvojkovice Brod B + Radek Šimek 1983 STS Chvojkovice Brod B 4.7.2017
Jan Doležel 1983 03 ProBike + Radovan Doležel 1994 03 ProBike 11.8.2017
Marcel Forejt 1976 Brdonoš + Petr Peškař 1973 Brdonoš 1.8.2017
Radim Gerle 1981 Srub Team Hořovice + Vlastimil Kubát 1978 Srub Team Hořovice 24.7.2017
Martin Hejdrych 1985 CykloVAPE Factory Team + Ondřej Karnet 1984 CykloVAPE Factory Team 18.7.2017
Jan Holeček 1966 Prachatice 17:17 + Miroslav Makovička 1973 Prachatice 17:17 7.8.2017
Václav Hrubý 1966 Hrubci + Martin Hrubý 1987 Hrubci 28.7.2017
Tomáš Chalupecký 1978 RORACE HERO ELITE + Petr Weiman 1977 RORACE HERO ELITE 28.7.2017
Jaroslav Immer 1962 Hejvy´s intimmate team + Oldřich Pechar 1984 Hejvy´s intimmate team 3.8.2017
Lukáš Korba 1983 Novovesáci + Jan Kříž 1976 Novovesáci 10.5.2017
Petr Lukáš 1974 Rideko Bicke + Marek Žákovský 1972 Cabtech 2.8.2017
Tomáš Mácha 1984 Křižík + Jiří Salakvarda 2011 Křižíkp 4.8.2017
Martin Maleček 2011 Žižkovský Tygři + Martin Michálek 1975 Žižkovský Tygři 2.8.2017
David Nekola 1987 Mr. Bike a pan Stále 30 + Jiří Pokorný 1981 Mr. Bike a pan Stále 30 30.7.2017
Tomáš Pavlíček 2001 STS Chvojkovice-Brod"B" + Jan Pavlíček 1966 STS Chvojkovice-Brod"B" 7.7.2017
Jiří Presl 1977 Rezatý řetězy + Martin Souček 1978 Rezatý řetězy 27.7.2017
Honza Provazník 1979 Brdonoš + Aleš Větrovský 1982 Brdonoš 2.8.2017
Pavel Pulec 1982 No klub + Filip Soucek 2011 No klub 3.8.2017
Petr Šiška 1988 Cyklo-Market + Aleš Wachsmann 1970 Cyklo-Market 10.7.2017
Jan Šmíd 1976 Srub Team Hořovice + Petr Šmíd 1982 Srub Team Hořovice 30.7.2017
Matěj Švancar 1998 STS Chvojkovice-Brod B + Petr Švancar 1969 STS Chvojkovice Brod "B" 5.8.2017
Aleš Vágner 1977 RORACE HERO + Michal LUSTIG Veselý 1980 RORACE HERO 28.7.2017
Ženský pár
Jméno Příjmení Ročník Klub Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Ines Horakova 1991 Pornoskupina + Hana Vrbovcova 1980 Pornoskupina 17.7.2017
Lucie Hrušková 1973 Hejvy´s Intimmate Team + Zuzka Treybalová 1968 Hejvy´s Intimmate Team 1.8.2017
Pavla Kolářová 1978 SK Vlaška + Jaroslava Panušková 1977 VK Blesk 3.8.2017
Smíšený pár
Jméno Příjmení Ročník Klub Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Monika Dudášová 1966 SK Vlaška + Radek Fencl 1965 SK Vlaška 3.8.2017
Štěpánka Dušková 1975 SK Vlaška + Tomáš Kovářík 1982 www.vikingfootwear.cz 4.8.2017
Martin Fic 1974 STS Chvojkovice-Brod "B" + Radka Ficová 1973 STS Chvojkovice-Brod "B" 7.8.2017
Barbora Ficová 2001 STS Chvojkovice Brod "B" + Filip Švancar 2004 STS Chvojkovice-Brod B 7.8.2017
Gábina Hrubá 1977 BSK RACING + Lukáš Kolář 1984 SK Vlaška 10.8.2017
Michaela Pajkrtová 1979 BSK Racing + Václav Vondrák 1978 BSK Racing 3.8.2017