1. český marathón 2017

Seznam přihlášených závodníků

Muži - M1 (1999-1978)
Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Matt Andrisani 1978 VlikduVpohode 13.7.2017
Jiří Drvota 1981 Drvi 25.8.2017ano
Jaroslav Drvota 1981 Drvi 25.8.2017ano
Lukáš Hach 1984 Hach 19.9.2017
Jiří Kalous 1975 HiSport 10.8.2017ano
Lukáš Kolář 1984 SK Vlaška 7.9.2017
Lukáš Korba 1983 Novovesáci 23.6.2017ano
Marek Krahulec 1988 ABK Lochovice 13.9.2017ano
Milos Maryska 1981 Žižkovský tygei 13.7.2017ano
Pavel Paul 1987 Nezávislý Pája 14.7.2017ano
Jan Rábik 1978 Noufýr 4.7.2017ano
Matej Rezny 1977 Sokol 18.9.2017ano
Michal Svoboda 1985 MM30 31.5.2017
Pavel Štěpánek 1982 Maratonstav Pouště 1.5.2017ano
Josef Tenkrát 1972 Běžec z Rosovic 11.7.2017ano
Vítězslav Vondra 1979 VK Blesk - SPORTICUS Team 31.7.2017ano
Michal Zadražil 1979 Noufýr 4.7.2017ano
Václav Zeman 1984 Bell 11.9.2017ano
Muži - M2 (1977-1968)
Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Tomáš Babka 1972 Tos Žebrák 15.9.2017ano
Robert Bezecný 1977 Dobříš 12.9.2017ano
Tomáš Bičík 1968 Endurancelab 11.9.2017ano
Libor Dočkálek 1973 STS Chvojkovice Brod B 19.9.2017
Pavel Kučera 1971 OK Dobříš 28.8.2017ano
Petr Nejedlý 1974 Praha 5 9.9.2017ano
Jiří Novotný 1976 kosmos bikes 6.9.2017ano
Jan Pejša 1975 smí být prázdné 4.9.2017ano
jakub sladecek 1974 senesnice 16.7.2017ano
Martin Šandera 1976 BONBON 8.6.2017ano
Ondřej Španěl 1971 OK Dobříš 13.7.2017ano
Daniel Vácha 1975 Kraken Team Dobříš 30.8.2017
Pavel Zámostný 1970 iThinkBeer 9.9.2017ano
Muži - M3 (1967-1958)
Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Miroslav Hasal 1965 www.behej.com 16.9.2017
David Jindra 1960 BRID Team 26.6.2017ano
Miroslav KUCKO 1958 Liberec 7.7.2017ano
Jiří Pucholt 1959 T.J. Sokol Unhošť 8.9.2017ano
Tomáš Ulma 1964 Praha 9.9.2017
Petr Vaněk 1966 Fitness & Relax LEV 26.8.2017ano
Bohumil Vlček 1960 Praha 13 26.6.2017ano
Michal Živný 1963 Stromovka 11.7.2017ano
Muži - M4 (1957 a méně
Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Miloslav Malý 1944 Zbraslav 29.7.2017
Václav Marek 2011 Sherpa 28.8.2017ano
Václav Sadílek 2011 TJ Sokol Albrechtice 19.7.2017
Pavel Zeman 1954 Traged team 18.9.2017ano
Ženy - Z1 (1999-1982)
Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Petra Cuřínová 1983 Báječné ženy v běhu 14.7.2017ano
Adéla Jemelíková 1988 Hranice 19.9.2017
Vladimíra Kramářová 1986 Dobříš 20.7.2017ano
Kateřina Petáková 1982 Starohuťský hasíci 24.6.2017ano
Jana Slezáková 1986 Hejvys intimmate team 17.9.2017
Mária Šebestová 1987 MM30 31.5.2017
Ženy - Z2 (1981-1972)
Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Petra Bojko 1981 SK Dobříš ;o) 28.6.2017
Radka Ficová 1973 STS Chvojkovice-Brod 17.9.2017ano
Lucie Hrušková 1973 Hejvy¨s Intimmate Team 8.8.2017ano
Michaela Kolínová 1979 Triatlon Mlada Boleslav 17.9.2017
Zora Urbanová 1974 Příbram 16.8.2017ano
Ženy - Z3 (1971 a méně)
Jméno Příjmení Ročník Klub Datum přihlášky Placeno
Hana Breburdová 1961 MK Kladno 8.9.2017ano